שאלות ותשובות

מה מגיע בתוך המארז?


כל מארז כולל - * מכשיר להכנת קפה ביתי; דריפר, פרנץ' פרס, מקינטה וכדו'. לעיתים המכשיר יהיה 'קלאסי' כמו מקינטה איטלקית, ולעיתים יותר ייחודי כמו דריפר לקפה ויאטנמי. * פולי קפה; שני סוגים של פולי קפה, כל סוג במשקל 250 ג'. * הפתעה נוספת; פריט משתנה שמתאים לאוהבי קפה! לדוגמא - ליקר אלכוהולי, כוס מיוחדת או פילטרים מותאמים באופן אישי.
איך אני יודע/ת אם אני אוהב/ת את הטעם?


בכל חבילה נדאג לספק לכם שני סוגים של פולי קפה - סוג אחד של BLEND (שיהיה יותר מאוזן מבחינת טעמים), וסוג שני של SINGLE ORIGIN (שיהיה בעל טעם יותר מודגש ובולט). חשוב לזכור שבכל סוג מכשיר וטכניקה - הקפה יוצא שונה, ולכן חשוב להגיע עם ראש פתוח ולהתנסות בשני הטעמים.
אם אני רגיל/ה לשתות קפה רק עם/בלי סוכר וחלב?


בכל קופסא שתגיע נוסיף הצעות למשקאות שניתן להכין ואיך/אם כדאי להוסיף חלב וסוכר. באופן כללי - אם את/ה אוהב/ת סוכר וחלב בקפה שלך - אין סיבה שמשהו ישתנה
פולי הקפה מגיעים כבר טחונים?


פולי הקפה שיגיעו יהיו טחונים על פי מידת הטחינה שמותאמת למכשיר באותה קופסא. במידה ואת/ה מעוניינ/ת לקבל את הפולים שלמים ולטחון לבד - ניתן לציין זאת בטופס ההזמנה ונשלח בהתאם. חשוב לשים לב שבכל מכשיר יש להשתמש בפולים במידת טחינה שונה.
באמת יש כל כך הרבה סוגים של מכשירים להכנת קפה ביתי?


כן. יש המון סוגים של מכשירים. חלקם מוכרים יותר וחלקם פחות. בכל מקום בעולם מכינים קפה קצת אחרת. מספיק שמכשיר יהיה עשוי מחומר שונה על מנת לתת לקפה טעם וחוויה אחרים.
מה ההבדל בין סוגי פולי הקפה?


פולי קפה הם עולם ומלואו. בדיוק כמו יינות, הטעם של פולי הקפה מושפע ממקום גידולם, מאופן הקלייה שלהם, ובמידה שעורבבו עם זנים אחרים - גם מערבוב הטעמים שנוצר.
האם אפשר לדעת מראש מה יגיע בתוך המארז?


כרגע אנחנו מאפשרות רכישה של שלושה מארזים ידועים - מקינטה, פרנץ' פרס ודריפר. אם תרשמו לתכנית המנויים שלנו, אנחנו נפתיע אתכם כל חודש עם מארז חדש ואחר הכולל מכשירים שעדיין לא מופיעים באתר ויהיו זמינים באופן בלעדי למנויים שלנו.
מה איכות המוצרים ופולי הקפה?


בחירת המוצרים ופולי הקפה נעשית על ידינו בתהליך ארוך וקפדני בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מהטובים בתחום. אנחנו לא מתפשרות על איכות המארזים שלנו כמו שאנחנו לא מתפשרות על הקפה שלנו :)
אפשר לרכוש מארז אחד בתור מתנה?


בהחלט. ניתן לרכוש מארז אחד באופן חד-פעמי ולמלא בהזמנה את כתובת ושם מקבל המתנה. יש לציין בהערות שמדובר במתנה על מנת שנדע להתייחס בהתאם. אם יש צורך בשובר מתנה דיגיטלי כתבו לנו בהערות ונשמח לסייע
מתי נשלחים המארזים?


המארזים המוכנים נשלחים תוך 5 ימי עסקים. מארזי המתנה בתוכניות המנויים שלנו נשלחים בסוף כל חודש ויגיעו למנויים לא יאוחר מה-30/31 לחודש.
מה הם איזורי המשלוח?


ניתן לקבל את הקופסאות שלנו בכל רחבי הארץ, עד פתח הבית, ללא עלות נוספת. לאילת והערבה עלות המשלוח היא 35 ש"ח.
האם פולי הקפה טריים?


בוודאי. פולי הקפה נטחנים ביום המשלוח על מנת לאפשר לכם לקבל את הקפה הטרי ביותר. פולי קפה טחון נשארים טריים כשבועיים.
האם ניתן להזמין שוב קפה שטעמתי ואהבתי?


כן, ההזמנה תתבצע לא דרך הקופסאות הרגילות. יש לפנות אלינו בצור קשר ונשמח לעזור.
כמה כוסות קפה ניתן להכין מכל קופסא?


בכל קופסא מגיעים 500 ג' של פולי קפה טחונים שאמורים להספיק ל40-50 כוסות קפה.
האם ניתן להתאים את הקפה לסגנון שאני אוהב/ת?


לא. הקופסאות מגיעות קבועות מראש על מנת שניתן יהיה להתנסות בדברים חדשים. בכל קופסא מגיעים שני סוגים של פולי קפה שיאפשרו להגיע לטעמים שונים.
האם זה יחליף את מכונת האספרסו שיש לי בבית?


זאת לא הכוונה. אם אתם אוהבים אספרסו - תמשיכו להנות ממנו. בכל קופסא שתגיע תחשפו לטכניקה חדשה, ואולי תגלו שיש סוגי קפה נוספים שאתם אוהבים. המטרה שלנו היא ליצור גיוון בסוגי הקפה שאתם שותים ולהפוך את הקפה בבית לחוויה.

לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם? פנו אלינו בצור קשר